My Board

Tam Versiyon: Qr Menü , restoran pos otomasyon , Dijital menü Qr Menü Online sipariş sistemi
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Dijital Garson Uygulaması
[Resim: logodigi.png]
Pratik kullanım olanağı sağlaması nedeniyle yeni nesil dijital garson uygulaması kullanıcılar için avantaj sağlamaktadır.
Özel olarak hazırlanmış olan Qr menü ihtiyaç duyduğunuz alanlarda özellikle daha rahat şekilde sipariş verilmesini sağlamaktadır. Kolay ve kullanışlı olması özellikle tercih edilmesinin sebepleri arasında yer almaktadır. Sahip olduğu özellikler sayesinde sistemin daha hızlı işlemesine olanak sağlamaktadır.
[Resim: 2.png]
Günümüz teknolojisi ile hazırlanmış olan dijital menü Qr menü online sipariş sistemi işinizin daha kolay gerçekleşmesini sağlamaktadır. Uygulama üzerinden verilecek olan siparişler kısa süre içerisinde hazırlanarak sunulmaktadır. Özellikle iş yükünü hafifletmek adına tercih edilen uygulama üzerinden detaylar müşteriler tarafından incelenerek bu sayede sipariş belirlenmektedir. Tamamen profesyonel şekilde gerçekleştirilen çalışmalar dahilinde talepleriniz karşılanmaktadır.
Online Sipariş Sistemi
Müşterilerine daha hızlı geri dönüş sağlamak isteyenler için restoran pos otomasyon sistemi daha kullanışlı olmaktadır. Online ortamda gerçekleştirilecek işlemler sayesinde kısa süre içerisinde siparişin alımı tamamlanmaktadır. Bu sayede daha kolay hazırlanarak kısa süre içerisinde ulaştırılması sağlanmaktadır. Son derece pratik kullanımı sayesinde uygulama kullanıcılarına kısa zamanda avantaj sağlamaktadır.
 
http://digigarson.com/