My Board

Tam Versiyon: Teknoloji, Program ve Uygulama Sitesi
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
İndirUp Ücretsiz KMSpico İndir 
 
KMSpico ile Windows işletim sistemi ve Microsoft Office programlarını sorunsuz bir şekilde kullanın.KMSpico yasal ve virüssüz Windows/Office etkinleştirme programı olarak karşımıza çıkıyor. 
 
KMSpico Nedir? 
 
KMSpico, virüs içermeyen ve tamamen ücretsiz bir lisanslama programıdır. KMSpico sayesinde Windows işletim sistemlerini  aktif hale getirerek, lisanslı kullanabilirsiniz. Ayrıca Microsoft Office programların bazı sürümlerini de ücretsiz bir şekilde güvenle premium ayrıcalıkları ile bilgisayarınıza kurabilirsiniz. 
 
KMSpico tamamen yasal bir lisanslama programı. Bu programı İndirUP üzerinden bilgisayarınıza yüklediğiniz takdirde, kolaylıkla kurulumunu sağlayabilirsiniz. KMSpico pek çok Windows işletim sistemi ve sunucusu ile entegre çalışabilmekte. Ayrıca Microsoft Office programlarının yazımızın devamında yer alan sürümlerini de KMSpico ile lisanslama olanağınız bulunmakta. 
 
KMSpico ile aktive edebileceğiniz Windows sürümleri şunlardır; 
 
● Windows Vista Business/N
● Windows Vista Enterprise/N
● Windows 7 Professional/N
● Windows 7 Enterprise/N
● Windows 8  (Tamamı)
● Windows 8.1  (Tamamı)
● Windows 10  (Tamamı)
 
KMSpico ile aktive edebileceğiniz Microsoft Office sürümleri şu şekildedir; 
● Office 2010 (Tamamı)
● Office 2013 (Tamamı)
● Office 365 (Tamamı)
● Office 2016 (Tamamı)
 
KMSpico ile aktive edebileceğiniz Windows sunucuları (server) sürümleri ise şunlardır; 
 
● Server 2008 Standard/Datacenter/Enterprise
● Server 2008 (R2) Standard/Datacenter/Enterprise
● Server 2012 Standard/Datacenter/Enterprise
● Server 2012 (R2) Standard/Datacenter
● Server (Tamamı)
 
KMSpico Kurulumu Nasıl Yapılır? 
Programın düzgün bir şekilde çalışması için bilgisayarınıza öncelikle, Microsoft. Net Framework 4.0+ programını kurmanız gerekiyor.KMSpico programı,  Microsoft Office ve Windows işletim sisteminin tüm ücretli yani premium özelliklerini kullanmanızı sağlıyor. KMSpico Windows 10 64 bit ve Windows 10 32 bit sistemleri için kullanıma uygundur. KMSpico download edildikten sonra 180 gün boyunca programı ücretsiz bir şekilde kullanma fırsatı sunuyor. Kurulumu da son derece kolay olan programı indirdikten sonra, yönlendirmeli takip ederek aktif hale getirebilirsiniz. Böylelikle İndirUp ayrıcalığıyla Microsoft Office ve Windows işletim sistemlerini lisanslı bir şekilde, herhangi ekstra bir ücret ödemenize gerek kalmadan kullanabilirsiniz.