My Board

Tam Versiyon: Evden eve nakliyat platformu
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Nakliyecini İle Taşınmak Çok Kolay 
Taşınmak için ihtiyacınız olan her şey Nakliyecini ile karşınıza çıkıyor. Evden eve taşımacılık sektöründe yer alan Nakliyecini, Türkiye’nin her köşesinden, farklı firmalara ulaşma imkanı sağlıyor. Bini aşkın nakliye firmasının hizmet verdiği web sitesi üzerinden, taşınma işi için fiyat tekliflerini alabilirsiniz. 
 
Nakliyecini İle Güvenle Taşının 
 
Nakliyecini, kişilerin taleplerine göre, asansörlü taşımacılık hizmeti de veriyor. Site üzerinden hizmet almak da oldukça kolay. Taşınma hizmeti almak isteyenlerin, web sitesine üye olmaları, bulundukları ili ve ilçeyi seçmeleri yeterli. Sonrasında Nakliyecini üzerinden hizmet veren firmalar, kişilere özel teklifler sunuyor. Nakliyecini, kişilere farklı taşımacılık alternatifleri sunması ile öne çıkıyor. Böylelikle kullanıcılar, kendileri için en iyi fiyat seçeneğine ulaşma imkanı buluyor.  
 
Firma, evden eve nakliyat denildiğinde akla gelen ilk isim olmak için çalışıyor. Nakliyecini garantörlüğünde taşınmak ise müşterilerin güven ortamı içinde hizmet almasını sağlıyor. Nakliyecini, bünyesinde çalışan tüm firmaları kontrol ediyor, referanslarını tek tek inceliyor ve gerekli belgelerini özenle muhafaza ediyor. Bu özelliği ile Nakliyecini, taşınmak isteyen kişilerin sorunsuz bir şekilde hizmet almalarını sağlıyor. 
 
 
Evden Eve Taşımacılık İçin Yapılması Gerekenler
 
Nakliyecini üzerinden hizmet alan herkes, firmalara yorum yapma imkanına sahip. Böylelikle, müşteri memnuniyeti yüksek ve düşük olan firmaların ayırt edilmesi için de oldukça kolay bir yöntem kullanılmakta. Müşterilerin evden eve nakliyat hizmeti almak adına yapması gerekenler ise adım adım şu şekilde; 
 
1. Nakliyecini’nin internet adresi üzerinden üyelik oluşturun. 
2. Yaşadığınız ili ve ilçeyi belirleyin. 
3. Bulunduğunuz mahalle, evinizin özellikler ve eşyalarınızın yapısını içeren açıklayıcı hizmet talep formunu doldurun. 
4. Firmaların sizlere özel fiyat teklifleri vermesini bekleyin. 
5. Tercih ettiğiniz firma ile birlikte güvenle taşının. 
 
İşte Nakliyecini sayesinde taşınmak artık çok zahmetsiz. Nakliyecini sayesinde günlerce nakliyeci arama derdi ortadan kalktı. Ayrıca “eşyalarım kılınır mı?” ya da “eşyalarım çalınır mı?” gibi endişeler duymanıza da hiç gerek yok. Çünkü Nakliyecini, bünyesinde çalışan tüm firmaları özenle seçmekte ve müşterilerden gelen geri dönütleri değerlendirmekte. Böylelikle hizmet sırasında sorun yaşanması ihtimalini minimum seviyeye kadar indirmekte. Siz de Nakliyecini üzerinden hizmet aldıktan sonra, memnuniyet anketine katılabilir ve çalıştığınız firmayı değerlendirebilirsiniz.